Zalety naszych słodyczy

Bez konserwantów

Słodycze z Manufaktury Cukierków nie zawierają sztucznych konserwantów oraz substancji przeciwzbrylających.

Bez glutenu

Cukierki i lizaki wytwarzane w Manufakturze Cukierków nie zawierają glutenu.

Bez laktozy

Podczas ręcznego wytwarzania słodyczy nie używamy mleka. Cukierki i lizaki z Manufaktury Cukierków mogą być spożywane przez osoby mające alergię na mleko lub laktozę.

Naturalne barwniki

Słodyczom nadajemy kolor bardzo wysokiej jakości barwnikami naturalnymi, które wytwarzane są m.in. z kurkumy, buraka, marchwi, pokrzywy, palonego karmelu, arnoty właściwej.

Produkt wegański

Słodycze wytwarzane przez naszych cukierników są w 100% wegańskie. Słodycze nie zawierają barwników oraz produktów pochodzenia zwierzęcego.

100% wykonane ręcznie w Polsce

Wszystkie cukierki i lizaki wytwarzane są w 100% ręcznie, bez użycia maszyn, na oczach naszych Klientów w Warszawie i w Toruniu. Każdy wzór jest składany indywidualnie stąd wyjątkowość naszych słodyczy.


Umów wycieczkę
do Manufaktury Cukierków

Umów wycieczkę

100% naturalne
składniki

Produkty Manufaktury Cukierków są w najbardziej
naturalne ze wszystkich słodyczy na rynku.

Kup w sklepie internetowym

Nasi Partnerzy

SMYK

Słodycze z Manufaktury Cukierków znajdziecie w ponad 200 sklepach Smyk w całej Polsce. Lizaki tradycyjne oraz z ksylitolu dostępne są we wszystkich sklepach Smyk. Masz do nas daleko, zapraszamy idź do najbliższego sklepu Smyk.  

EMPIK

W salonach sieci Empik znajdziesz nasze pyszne lizaki w kultowych wielokolorowych barwach. Znajdziesz również lizaki w takich smakach jak cola, wielowoowocowe, mango, malina, czy guma balonowa. Zapraszamy do salonów Empik.

ROSSMANN

Kupując lizaki z Manufaktury Cukierków w drogeriach Rossmann z okazji Walentynek mogliście pomóc! Dochód z ich sprzedaży został przekazany na Szlachetną PACZKĘ. Manufaktura Cukierków miała przyjemność uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.