Media o nas

Manufaktura Cukierków jest atrakcyjną przestrzenią dla mediów.

Na co dzień tworzymy przytulne otoczenie, inspirowane dziecięcymi marzeniami.

Dlatego jesteśmy wyjątkowo medialną firmą, która często służy nie tylko pysznymi wyrobami cukierniczymi.

Lizaki walentynkowe w Joy

Wróć

Karmelki W Obiektywie

Manufaktura Cukierków dysponuje bajkową przestrzenią, którą z przyjemnością udostępnimy dla rozmaitych celów. Możesz wykorzystać nasze wnętrza do:

  • nagrywania programów telewizyjnych;
  • unikatowych sesji fotograficznych w bajecznych aranżacjach;
  • realizacji własnego projektu.

Produkty Manufaktury Cukierków były wielokrotnie wykorzystywane jako elementy różnych sesji fotograficznych (prywatnych i komercyjnych), a także jako rekwizyty w wielu kampaniach reklamowych oraz filmach.

Zalety naszych słodyczy

Bez konserwantów

Słodycze z Manufaktury Cukierków nie zawierają sztucznych konserwantów oraz substancji przeciwzbrylających.

Bez glutenu

Cukierki i lizaki wytwarzane w Manufakturze Cukierków nie zawierają glutenu.

Bez laktozy

Podczas ręcznego wytwarzania słodyczy nie używamy mleka. Cukierki i lizaki z Manufaktury Cukierków mogą być spożywane przez osoby mające alergię na mleko lub laktozę.

Naturalne barwniki

Słodyczom nadajemy kolor bardzo wysokiej jakości barwnikami naturalnymi, które wytwarzane są m.in. z kurkumy, buraka, marchwi, pokrzywy, palonego karmelu, arnoty właściwej.

Produkt wegański

Słodycze wytwarzane przez naszych cukierników są w 100% wegańskie. Słodycze nie zawierają barwników oraz produktów pochodzenia zwierzęcego.

100% wykonane ręcznie w Polsce

Wszystkie cukierki i lizaki wytwarzane są w 100% ręcznie, bez użycia maszyn, na oczach naszych Klientów w Warszawie i w Toruniu. Każdy wzór jest składany indywidualnie stąd wyjątkowość naszych słodyczy.

Nie jesteśmy gwiazdami

Nie jesteśmy gwiazdami, ale zdążyliśmy już polubić tzw. „światła reflektorów”. Manufaktura Cukierków gościła m.in. w takich programach jak: Mam Talent w TVN, Dzień Dobry TVN, Fakty TVN, Teleekspress w TVP1 , Wstajesz i Weekend w TVN24 czy Wojna Gwiazd w VIVA.

Lubimy opowiadać o naszej pasji i cieszymy się, że jako widzowie chcecie nas oglądać – to prawdziwy lukier na nasze serca! Każde kolejne wystąpienie stanowi dla nas motywację do dalszych działań.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej przestrzeni oraz z naszych wyjątkowych wyrobów cukierniczych. Chcemy sprawiać przyjemność Waszym podniebieniom, oraz przyczyniać się do uświetniania Waszych projektów medialnych. Zapraszamy również do śledzenia nas w mediach.