Kierujemy się zasadą: "Podaruj Radość"!

To tak niewiele, a można dzięki temu zmienić świat na lepsze. W tym celu staramy się osłodzić życie naszych klientów. Z pasją wytwarzamy słodycze najwyższej jakości.

Chętnie wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, realizując nietypowe zamówienia, oraz prowadzimy warsztaty i pokazy produkcji słodkości.

Możemy także przyjechać do Ciebie, aby osłodzić Twoje wydarzenie, realizując warsztaty wyjazdowe. Ponadto prowadzimy własną sieć sprzedaży oraz na stałe współpracujemy z wieloma partnerami. Z satysfakcją wspieramy liczne akcje społeczne i charytatywne – wierzymy, że to doskonała forma podarowania komuś radości.

Z miłości do słodyczy

Manufaktura Cukierków powstała w 2011 roku i od tego czasu, dzięki Wam, nieustannie się rozwijamy! Spopularyzowaliśmy w Polsce ręcznie wytwarzane karmelki, a w swojej branży jesteśmy liderem na rynku cukierniczym. Swoją pozycję zawdzięczamy przede wszystkim zaangażowaniu naszego zespołu, złożonego z pasjonatów, oraz staranności, z jaką przykładamy się do każdego zlecenia.

Zrealizujemy Twoje zamówienie bez względu na to, czy będzie to 1, czy 1 000 000 lizaków,
a co najważniejsze: wszystkie powstaną ręcznie, bez użycia maszyn! Łączymy najwyższą jakość wykonania z miłością do słodyczy.

Zalety naszych słodyczy

Bez konserwantów

Słodycze z Manufaktury Cukierków nie zawierają sztucznych konserwantów oraz substancji przeciwzbrylających.

Bez glutenu

Cukierki i lizaki wytwarzane w Manufakturze Cukierków nie zawierają glutenu.

Bez laktozy

Podczas ręcznego wytwarzania słodyczy nie używamy mleka. Cukierki i lizaki z Manufaktury Cukierków mogą być spożywane przez osoby mające alergię na mleko lub laktozę.

Naturalne barwniki

Słodyczom nadajemy kolor bardzo wysokiej jakości barwnikami naturalnymi, które wytwarzane są m.in. z kurkumy, buraka, marchwi, pokrzywy, palonego karmelu, arnoty właściwej.

Produkt wegański

Słodycze wytwarzane przez naszych cukierników są w 100% wegańskie. Słodycze nie zawierają barwników oraz produktów pochodzenia zwierzęcego.

100% wykonane ręcznie w Polsce

Wszystkie cukierki i lizaki wytwarzane są w 100% ręcznie, bez użycia maszyn, na oczach naszych Klientów w Warszawie i w Toruniu. Każdy wzór jest składany indywidualnie stąd wyjątkowość naszych słodyczy.

Dzielimy się naszą pasją.

Pielęgnujemy długoletnią tradycję cukierniczą, dlatego korzystamy z metody wytwarzania cukierków pochodzącej aż z XVII wieku - i chętnie się nią dzielimy. Do naszych głównych atrakcji należą pokazy wytwarzania słodyczy, podczas których nasi Karmelarze na Twoich oczach zaprezentują cały proces powstawania ulubionych łakoci.

Tworzymy niepowtarzalne wzory w cukierku w zaledwie 40 minut! Organizujemy warsztaty z kręcenia lizaków, by nasi klienci mogli sami przekonać się, ile radości może przynieść praca karmelarza. Uczestnicy mogą samodzielnie stworzyć własne lizaki. Zamknij smak dzieciństwa w swojej wymarzonej formie!

Odwiedź nas

Nasza firma powstała z marzeń,
które towarzyszyły nam
od dzieciństwa. Cieszymy się,
że możemy je realizować,
osładzając Twoje życie.

 

Zobacz jak spełniamy marzenia