Wycieczka do Manufaktury Cukierków

UKRĘĆ SAM LIZAKA, ZOBACZ JAK POWSTAJĄ CUKIERKI
Uwielbiamy wytwarzać nasze słodycze, dlatego chętnie dzielimy się naszą pasją! Drzwi naszej manufaktury stoją zawsze dla Was otworem - przyjdź i zobacz na własne oczy, jakie czary dzieją się na karmelarskim stole.
To nie tylko wyjątkowe przeżycie, ale również niezwykła podróż w czasie, bowiem w naszej pracy wykorzystujemy metodę wytwarzania cukierków i lizaków znaną już od XVII wieku!

A tym, którzy na samym patrzeniu nie chcą poprzestać, polecamy również ciekawe WARSZTATY KRĘCENIA LIZAKA. Dotknij ciepłego karmelu i poczuj przyjemny zapach słodyczy! U nas każdy, mały i duży, może samodzielnie "wyczarować" własne karmelarskie dzieło.

Podczas warsztatów każdy uczestnik będzie mógł własnoręcznie wykonać swojego lizaka – obiecujemy, że takie smakują najlepiej! Nasi karmelarze szczegółowo opowiedzą i pokażą wszystkie etapy powstawania słodyczy: od wylania karmelu i jego barwienia aż po tworzenie wzorów. Kiedy masa jest już przygotowana, adept sztuki karmelarskiej staje za stołem produkcyjnym i własnoręcznie przygotowuje własnego lizaka. A na koniec, za uwagę i cierpliwość, wszystkich uczestników nagradzamy ciepłymi karmelkami!

Warsztaty Kręcenia Lizaków

Pobierz ofertę warsztatów i pokazów dla grup zorganizowanych

Warsztaty karmelarskie to niezapomniana przygoda łącząca ciekawe treści edukacyjne ze świetną zabawą, rozwijającą umiejętności manualne.

Czas trwania warsztatu: do godziny. Opiekunowie uczestniczą w warsztatach bezpłatnie.

Terminy: Poniedziałek - Piątek , w godzinach od 9:00 do 18:00.

Miejsce: Manufaktura Cukierków, ul. Szeroka 33 w Toruniu
Koszt udziału wynosi 22 zł od osoby. Oferta kierowana dla maksymalnie 35 osób.
Cena zawiera: udział w warsztatach, własnoręcznie ukręcony lizak, pamiątkowy dyplom.

Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 8:00- 16:00 lub mailowo: torun@manufaktura-cukierkow.pl

Umów rezerwację pod nr 721 805 888

Zalety naszych słodyczy

Bez konserwantów

Słodycze z Manufaktury Cukierków nie zawierają sztucznych konserwantów oraz substancji przeciwzbrylających.

Bez glutenu

Cukierki i lizaki wytwarzane w Manufakturze Cukierków nie zawierają glutenu.

Bez laktozy

Podczas ręcznego wytwarzania słodyczy nie używamy mleka. Cukierki i lizaki z Manufaktury Cukierków mogą być spożywane przez osoby mające alergię na mleko lub laktozę.

Naturalne barwniki

Słodyczom nadajemy kolor bardzo wysokiej jakości barwnikami naturalnymi, które wytwarzane są m.in. z kurkumy, buraka, marchwi, pokrzywy, palonego karmelu, arnoty właściwej.

Produkt wegański

Słodycze wytwarzane przez naszych cukierników są w 100% wegańskie. Słodycze nie zawierają barwników oraz produktów pochodzenia zwierzęcego.

100% wykonane ręcznie w Polsce

Wszystkie cukierki i lizaki wytwarzane są w 100% ręcznie, bez użycia maszyn, na oczach naszych Klientów w Warszawie i w Toruniu. Każdy wzór jest składany indywidualnie stąd wyjątkowość naszych słodyczy.

Pokazy wytwarzania cukierków

Uczestnicy pokazów będą mogli obserwować cały proces powstawania cukierków lub lizaków. Nasi doświadczeni karmelarze opowiedzą i pokażą poszczególne etapy powstawania słodyczy: od wylania karmelu, jego barwienia aż po tworzenie wzorów. Za uwagę i cierpliwość każdego uczestnika nagrodzimy ciepłymi karmelkami. Pokazy karmelarskie to niezapomniana przygoda łącząca ciekawe treści edukacyjne ze świetną zabawą.
Czas trwania pokazu: do godziny.
Opiekunowie uczestniczą w pokazach bezpłatnie.

Terminy: Poniedziałek - Piątek w godzinach od 9:00 do 18:00.
w lokalu przy ul. Szeroka 33, Toruń
• Pakiet pokaz cukierków- koszt udziału wynosi 18 zł od osoby.
Cena zawiera: - udział w pokazie cukierków, - rożek z cukierkami.

 

Zarezerwuj termin