Umów wycieczkę do Manufaktury Cukierków

Dzielimy się naszą pasją do wyrabiania słodyczy, dlatego z przyjemnością organizujemy warsztaty i pokazy dla grup zorganizowanych. Dzięki nim będziecie mogli zobaczyć na własne oczy, jakie "czary" dzieją się w naszych manufakturach. Dotknij ciepłego karmelu i poczuj cudowny zapach słodyczy!
To nie tylko wyjątkowe przeżycie, ale również niezwykła podróż w czasie - w naszej pracy wykorzystujemy metodę wytwarzania cukierków i lizaków praktykowaną już w XVII wieku!

Każdy, mały czy duży, będzie mógł samodzielnie wyczarować własnego lizaka! To prawdziwa gratka nie tylko dla dzieci - być może jako osoba dorosła odkryjesz na nowo smaki swojego dzieciństwa.

Pobierz ofertę warsztatów i pokazów dla grup zorganizowanych.

Umów wycieczkę

Warsztaty Dla Grup Zorganizowanych

Owocem naszych warsztatów jest własnoręczne wykonanie przez każdego uczestnika swojego lizaka. Jednak zanim to nastąpi, nasi karmelarze dokładnie opowiedzą i pokażą wszystkie etapy powstawania słodyczy: od gotowania karmelu, jego barwienia aż po tworzenie wzorów. Kiedy masa karmelowa będzie już przygotowana, adept sztuki karmelarskiej wchodzi za stół produkcyjny i własnoręcznie przygotowuje wymarzonego lizaka. Za uwagę i cierpliwość wszystkich uczestników nagrodzimy ciepłymi karmelkami. Nasze warsztaty zawierają treści edukacyjne w interesującej formie, które przeplatane są atrakcyjnymi konkursami. Ucz się bawiąc i baw się ucząc!

 

Zasady uczestnictwa

W warsztatach mogą brać udział dzieci powyżej 7 roku życia. Opiekunowie uczestniczą w warsztatach bezpłatnie!
Terminy: Poniedziałek - piątek , w godzinach od 10:00 do 15:00. w lokalu znajdującym się przy ul. Nowy Świat 51.
(Istnieje możliwość umówienia grup w innych terminach, w zależności od dostępności lokalu.)

Do wyboru przygotowaliśmy dla Państwa dwie opcje warsztatów:

Warsztat edukacyjny – koszt uczestnictwa 28 zł/od osoby

Cena zawiera: udział w części pokazowej podczas której opowiadamy cały proces tworzenia lizaków, samodzielnie ukręconego lizaka, dyplom karmelarza oraz słodki poczęstunek.

Warsztat edukacyjny z cukierkami – koszt uczestnictwa 33 zł/od osoby

Dodatkowo każde dziecko otrzymuje paczkę cukierków!

Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 - 15:30.

Zarezerwuj termin pod nr 692 888 751

Zalety naszych słodyczy

Bez konserwantów

Słodycze z Manufaktury Cukierków nie zawierają sztucznych konserwantów oraz substancji przeciwzbrylających.

Bez glutenu

Cukierki i lizaki wytwarzane w Manufakturze Cukierków nie zawierają glutenu.

Bez laktozy

Podczas ręcznego wytwarzania słodyczy nie używamy mleka. Cukierki i lizaki z Manufaktury Cukierków mogą być spożywane przez osoby mające alergię na mleko lub laktozę.

Naturalne barwniki

Słodyczom nadajemy kolor bardzo wysokiej jakości barwnikami naturalnymi, które wytwarzane są m.in. z kurkumy, buraka, marchwi, pokrzywy, palonego karmelu, arnoty właściwej.

Produkt wegański

Słodycze wytwarzane przez naszych cukierników są w 100% wegańskie. Słodycze nie zawierają barwników oraz produktów pochodzenia zwierzęcego.

100% wykonane ręcznie w Polsce

Wszystkie cukierki i lizaki wytwarzane są w 100% ręcznie, bez użycia maszyn, na oczach naszych Klientów w Warszawie i w Toruniu. Każdy wzór jest składany indywidualnie stąd wyjątkowość naszych słodyczy.

Pokazy wytwarzania cukierków

Na naszych pokazach można się najeść już samym widokiem apetycznych cukierków i lizaków. Nasi karmelarze szczegółowo opowiedzą i pokażą wszystkie etapy powstawania słodyczy: od gotowania karmelu, jego barwienia aż po tworzenie unikatowych wzorów – czemu uczestnicy pokazu będą mogli się dokładnie przyglądać. Za uwagę i cierpliwość każdego nagrodzimy pysznymi „cieplutkimi” karmelkami. Nasze pokazy zawierają treści edukacyjne, podane w atrakcyjnej formie i są przeplatane angażującymi konkursami.
Opiekunowie uczestniczą w pokazie bezpłatnie!
Terminy
Poniedziałek - piątek , w godzinach od 9:00 do 17:00.
w lokalach znajdujących się przy ul. Nowy Świat 51 w Warszawie
(Istnieje możliwość umówienia grup w innych terminach, w zależności od dostępności lokali.)

Pokaz edukacyjny – koszt uczestnictwa 24 zł/od osoby

Cena zawiera: udział w części pokazowej podczas której opowiadamy cały proces tworzenia cukierków, paczkę cukierków i słodki poczęstunek

Pokaz edukacyjny z dodatkowym lizakiem – koszt uczestnictwa 28 zł/od osoby

Cena zawiera: udział w części pokazowej podczas której opowiadamy cały proces tworzenia cukierków, paczkę cukierków, lizak przygotowany przez karmelarzy podczas pokazu i słodki poczęstunek

Pokaz edukacyjny – pakiet ze słodyczami bez cukru (z ksylitolu) – koszt uczestnictwa 28 zł/od osoby

Cena zawiera: udział w części pokazowej podczas której opowiadamy cały proces tworzenia cukierków, lizak średni bez cukru, lizak mały bez cukru oraz słodki poczęstunek cukierkami z ksylitolu.

Umów wycieczkę