Zostań naszym Partnerem

Manufaktura Cukierków to firma z wieloletnim doświadczeniem, ukierunkowana na rozwój i współpracę. Wypromowaliśmy tę branżę w Polsce, a obecnie jesteśmy jej liderem.
Nie chcemy jednak na tym poprzestawać, dlatego jeżeli Twoja firma chciałaby połączyć siły, zapraszamy do współpracy!

 

Skontaktuj się z nami!

Partner Handlowy

Do współpracy handlowej zapraszamy m.in. sklepy, restauracje, kawiarnie, hotele.
W naszej ofercie znajdują się produkty odpowiednie dla wegan i wegetarian, bez konserwantów, sztucznych barwników, pozbawione laktozy, glutenu i cukru – korzystamy z naturalnych składników.
Nasze produkty sprawdzą się jako oryginalny, słodki dodatek do Twojego menu lub ciekawy asortyment sklepowy. Własnoręcznie wyrabiane produkty zawsze są w cenie i korzystnie wpływają na prestiż Twojej marki. Zachęcamy do współpracy handlowej ze sprzedażą cukierków i lizaków marki Manufaktura Cukierków.

Zalety naszych słodyczy

Bez konserwantów

Słodycze z Manufaktury Cukierków nie zawierają sztucznych konserwantów oraz substancji przeciwzbrylających.

Bez glutenu

Cukierki i lizaki wytwarzane w Manufakturze Cukierków nie zawierają glutenu.

Bez laktozy

Podczas ręcznego wytwarzania słodyczy nie używamy mleka. Cukierki i lizaki z Manufaktury Cukierków mogą być spożywane przez osoby mające alergię na mleko lub laktozę.

Naturalne barwniki

Słodyczom nadajemy kolor bardzo wysokiej jakości barwnikami naturalnymi, które wytwarzane są m.in. z kurkumy, buraka, marchwi, pokrzywy, palonego karmelu, arnoty właściwej.

Produkt wegański

Słodycze wytwarzane przez naszych cukierników są w 100% wegańskie. Słodycze nie zawierają barwników oraz produktów pochodzenia zwierzęcego.

100% wykonane ręcznie w Polsce

Wszystkie cukierki i lizaki wytwarzane są w 100% ręcznie, bez użycia maszyn, na oczach naszych Klientów w Warszawie i w Toruniu. Każdy wzór jest składany indywidualnie stąd wyjątkowość naszych słodyczy.

Patronat

Masz pomysł na długofalową współpracę partnerską? Chcesz, żeby Twoi goście otrzymywali nasze produkty? Jesteśmy otwarci na wspólne działania.
Nasza marka jest rozpoznawalna na rynku, jesteśmy aktywni w mediach i stale się rozwijamy, dlatego współpraca z Manufakturą Cukierków pomoże Ci w rozwoju Twojej firmy.
Franczyza
Pragniesz otworzyć własny punkt z cukierkami we współpracy z liderem branży? Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę w zakresie niezbędnym do efektywnego prowadzenia takiej działalności Zapytaj nas o szczegóły współpracy.